Partneři

COUNTRY RADIO

je soukromá rozhlasová stanice, která byla založena v srpnu roku 1991 jako první stanice formátu country hudby v Evropě.

Hudební stanice, která vysílá především: country, folk, hudbu 60. let, spirituál a gospel, trampskou hudbu, bluegrass, hudbu skotskou, irskou, australskou, klasický rock ‚n‘ roll, jižanský rock a další.

MĚSTO OLEŠNICE

Olešnice je trojúhelníkové městečko ležící na Hornosvratecké vrchovině, která je součástí Českomoravské vrchoviny. Je přirozeným centrem severozápadního okraje okresu Blansko (kraj Jihomoravský). Okolí města sousedí s moravským okresem Žďár nad Sázavou (kraj Vysočina) a českým okresem Svitavy (Pardubický kraj). Město se nachází na moravské straně zemské hranice.

FURCH

V současné době společnost s více než osmdesáti zaměstnanci řídí a vede Petr Furch, který nadále pokračuje ve vývoji a produkci špičkových nástrojů. Ročně jich vyrobí přibližně 10 000 kusů a následně je prodává s rozšířenou tříletou zárukou na pěti světových kontinentech. Jako technologický lídr v oblasti výroby akustických kytar prémiové kvality, společnost Furch Guitars také neustále experimentuje s novým designem, konstrukčními detaily a prvky, využívá nejmodernější technologie z oblasti robotiky a zohledňuje výsledky vlastních vědeckých výzkumů zaměřených na další posun akustických vlastností jejích nástrojů.

ČERNÁ HORA

Pití vynikajících černohorských piv je vždy spojeno s báječnou atmosférou a respektem k rozmanitosti. Pivo Černá Hora tak vybízí k fantastickým prožitkům při setkání přátel a známých. Vždy podporuje tu nejlepší zábavu, přičemž z pivních znalců dělá přátele a z přátel skutečné pivní znalce. Černá Hora je celorepublikově známá značka piva. Má dlouholetou historii vaření piva z českých kvalitních surovin, tradičním dvourmutovým způsobem. Pivo kvasí v otevřených spilkách a leží v ležáckých tancích.

INTEGROVANÝ DOPRAVNÍ SYSTÉM JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

Pod pojmem integrovaný dopravní systém se rozumí takový způsob zajištění veřejné dopravy v území, v němž jednotlivé druhy dopravy vzájemně spolupracují a vytvářejí tak přehledný a jednoduchý systém vzájemně provázaných linek s jednotným tarifem, přepravními podmínkami a pravidelnými intervaly mezi spoji.

PKMETON

Mladá prosperující společnost, zabývající se bezpečností práce, požární ochranou a všemi souvisejícími obory.

MLÉKÁRNA OLEŠNICE

V olešnické mlékárně se vyrábí vysoce hodnocená másla, bílé a ochucené sýry a všem známý hrudkovitý Olešnický tvaroh. I v dnešní době sE v mlékárně zachovává výrazný podíl tradiční ruční výroby. Kvalita je v Mlékárně v Olešnici vnímána jako významná konkurenční hodnota a má proto nejvyšší prioritu.

GATEMA

Společným cílem všech divizí Gatemy je z dobrých věcí dělat skvělé. Jinými slovy, kromě oborových znalostí přidávat zákazníkům vždy něco navíc: nadšení, empatii a inovativnost.

ŘEZNICTVÍ ŠUTERA

Firma František Šutera je potravinářským podnikem, který se zabývá výrobou masa a uzenin, provozuje vlastní porážku vepřů a hovězího dobytka.

MATĚJOVO PEKAŘSTVÍ

Matějovo pekařství je založeno na tradičních pekařských postupech a zkušenostech několika generací. Oprášili rodinné recepty našich babiček a prababiček, vyzpovídali staré pekařské mistry a do těsta zamíchali kus z polí a farem Moravy.

QUALIFORM

Působí na trhu již od roku 1996, poskytuje nezávislé a komplexní služby pro podnikatelský sektor, širokou veřejnost a orgány státní správy. Jsou uznávanou nezávislou organizací s příslušnými oprávněními v rámci svých činností, a to: ZKUŠEBNICTVÍ, TECHNICKÁ PODPORA STAVEBNÍCH PROJEKTŮ a CERTIFIKACE.

VM-IZOLACE

ŽÍLA FRANTIŠEK – KLEMPÍŘSTVÍ A POKRÝVAČSTVÍ

Žíla František – Klempířství a pokrývačství se zabývá klempířskou a pokrývačskou činností na celé řadě střech a to jak na novostavbách, tak i při historických rekonstrukcích.